Sevgililer Günü Basın Bülteni

SEVGİYE GİDEN YOL, MUDO’DAN GEÇER!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi mutlu edecek en özel ve en farklı hediye seçenekleri Mudo Exclusive kartınıza 14 Kat Puan Kampanyası ile Mudo mağazalarında!

Sevgilinize ve hayatınıza değer katan tüm sevdiklerinize 14 Şubat’ta çok özel bir hediyesunmaya hazır mısınız? Sevginizin yüksek sesle dile geldiği bu özel günde Mudo mağazaları zarif elbiselerden şık kabanlara, kışlık bere ve eldivenlerden, trendleri yansıtan çantalara uzanan sürpriz hediye seçenekleri Mudo Exclusive karta 14 Kat Puan Kampanyası ile sizleri bekliyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde trendleri yakından takip eden, zarafet ve şıklığı elden bırakmayan sevdiklerinizi mutlu etmek için farklı hediye seçenekleri Mudo Collection, Mudo FTS64 ve Mudo Accessoires koleksiyonlarında!

Kırmızın her tonunu yansıtan elbiselerden t-shirtlere, kıyafetlerinizin tamamlayıcıları çantalardan ayakkabılara kadar birçok hediye seçeneği, sizleri Mudo mağazalarının eğlenceli dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve indirim kampanyalarından faydalanmak için Mudo mağazalarına uğrayabilir veya online alışveriş rahatlığını yaşamak için www.mudo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın sevgiye giden yol Mudo’dan geçer!

Detaylı bilgi için:
Aybike Memiş – Hazır Giyim Kurumsal
0 538 656 29 66 – aybike.memis@mudo.com.tr

Basın bültenini indirmek tıklayın: Sevgililer Günü Basın Bülteni