Mudo Kids, 4-10 yaş arasındaki çocukları neşeli tasarımlarla buluşturan bir markadır. Mudo kalitesi ve şıklığının çocuklara da yansıtıldığı Mudo Kids koleksiyonları erkek ve kız çocuklar için rahat ve şık olma anlayışından ilhamını almaktadır.

Mudo Kids, modayı takip etmenin sadece yetişkinler için değil çocuklar için de bir ayrıcalık olması fikrinden yola çıkarak oluşturulan koleksiyonlarda, renkleri, desenleri ve doğallığı ile fark yaratmaktadır. Gömleklerden, bol ve dar kesimli pantolonlara, çiçekli elbiselerden pilili uçuşan eteklere, salopet’lerden jean’lere, neşeli desenlerde t-shirt’lerden kaprilere, hırkalardan rengarenk Mudo Kids’in neşeli dünyasında yer almaktadır.

Devamı...

2005 yılından bu yana özgün, enerjik ve kaliteden ödün vermeyen çizgisi ile yaşamı önemseyen ve stilleri ile fark yaratmak isteyen gençlerin ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mudo FTS64; şehrin enerjisini yansıtan ve popüler kültürden beslenen bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Mudo FTS64, kaliteli, farklı ve rahat görünmek isteyen gençlerden ilham alan tasarım anlayışında dünyada bu alanda en son trendleri takip etme özelliğini ürün grubu ile yansıtmaktadır. Mudo FTS64, gençlerin yansı sıra kendini genç hissedenlerin de tercih ettiği bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Yenilikçi, rahat ve özgün ürünleri ile bir adım önde olan Mudo FTS64 kızı ve erkeği enerjik ve capcanlı tasarımları yansıtan ürünler ile hayallerindeki stili yakalamaktadır.

Devamı...

Mudo Concept mağazaları, Concept kültürü ve fikri doğrultusunda mobilya ve ev dekorasyon ürünlerinden oluşan yerli ve ithal 38.000’i aşkın ürün çeşidini müşterileriyle buluşturmaktadır. Mobilyadan dekoratife, aydınlatmadan mutfak ve banyo aksesuarına uzanan geniş ürün yelpazesiyle 2001 yılında hizmete giren Maslak Mudo Concept bu alanda Türkiye’nin ilk mağazasıdır. Dünya trendlerini ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunan Mudo Concept, ince bir zevki yansıtan koleksiyonunun her parçasıyla farklılığını hissettirirken, müşterisine bir yaşam tarzı sunmayı hedefler. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da olmak üzere 13 Mudo Concept mağazası bulunmaktadır.

Nişantaşı’nın en merkezi yerinde bulunan Tunaman Pasajı’nın dörtte üçünü kapsayan  Nişantaşı Mudo Concept,  üç katta ve 2.200 metrekarelik alanda Mudo Concept’in tüm ürün çeşitlerini sergilemektedir. Her zevki ve stili yansıtan ürünlerin yer aldığı mağaza, samimi bir ortamı yansıtan Cafe’si ile fark yaratmaktadır. Mudo Concept’in 6.500 metrekarelik alana sahip mağazası Ankara Panora Mudo Concept, özgün bir mağazacılık anlayışını sergilemektedir. Türkiye’nin en büyük dekorasyon mağazası olan Ankara Panora Mudo Concept’te her birinin farklı konseptlerde 50 metrekarelik bölümlerden oluştuğu ve gezenlerin kendilerine özgü farklı çözümler yaratmaları için tasarlandığı dört ana odasının yanı sıra eşsiz lezzetlerin sunulduğu Mudo Cafe’si ile müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Altı katta teşhir edilen dekorasyon ürünlerini müşterileriyle buluşturan Antalya Lara Mudo Concept özgün bir mimari tasarımı yansıtmaktadır.  İç mekan mobilyalarından dekoratif aksesuarlara, mutfak ve banyo ürünlerinden aydınlatmalara, bahçe mobilyalarından kişisel aksesuarlara uzanan geniş ürün gamını 1.625 metrekarelik alanda müşterilerine sunmaktadır. İzmir Hilton’un tam karşısında yer alan İzmir Alsancak Mudo Concept ise 2.450 metrekarelik bir alana sahiptir. Ev ve yaşam için ihtiyaç duyulabilecek her şeye, fark yaratan konseptiyle çözüm sunan mağazada Mudo Concept’in seçkin ürünleri müşterilerle buluşturulmaktadır.

Devamı...

Şehirli, stil sahibi, kendine güvenen kadın ve erkeklerin markası olan Mudo Collection 1987 yılında kurulmuştur. Dünyadaki son trendleri takip ederek Mudo stili içerisinde yorumladığı yenilikçi tasarımları kaliteden ödün vermeden klasik bir stille buluşturan Mudo Collection Türkiye’nin lider hazır giyim markalarından biri olmuştur.

Mudo Collection felsefesi, klasik ve “casual” tarzın modern anlayışla olan birlikteliğinin eşsiz bir uyumunu yansıtmaktadır. Mudo Collection’ın, rahatık ve şıklığı birleştiren, yüksek kalitede bir üretim anlayışı ile geliştirilen tasarımları, global trendlerin en özel örneklerini oluşturmaktadır.

Mudo’nun en güçlü markalarından biri olan Mudo Collection, Türkiye’de geniş bir alana yayılan perakende zincirinin pek çok noktasında tüketicilerimiz ile buluşmaktadır.

Devamı...

2005 yılında kurulan Mudo Accessoires dünyadaki en son trendlerini koleksiyonlarına yansıtarak en çok tercih edilen Mudo markalarımızdan biri haline gelmiştir. Mudo Accessoires’da yer alan tüm ürünler, hazır giyim markaları ile kombinlenebilme özelliğine sahiptir. Ürün çeşitliliği ve farklı modelleri ile bünyesinde çok geniş bir ürün yelpazesi barından Mudo Accessoires iddialı ve şık tavrını her sezon ortaya koymaktadır.

Ayakkabıdan çantaya, şapkadan takıya, şaldan bikiniye kadar, stilinize değer katan pek çok aksesuar Mudo Accessoires’ın çarpıcı dünyasında yer almaktadır. Detaylara verilen önem, tasarımlardaki incelik ve ustalık ile global trendlerin harmanlanarak oluşturulduğu koleksiyonlar Mudo Accessoiresmarkasının sektördeki özgün duruşunu kalıcı kılmaktadır..

Mudo Accessoires markası farklılaşmayı kendine ilke edinirken, kendine güvenen, gösterişli ve tarzını yansıtan her yaş grubundaki müşterinin kendi zevkine uygun ürünü bulmasını amaçlamaktadır. Müşteri beklentisini en üst seviyede tutarak en kaliteli ve en moda ürünleri uygun fiyatlara sunma ilkesini temel almaktadır.

Devamı...