Neden Mudo Kurumsal?

Kurumsal Danışmanlık & Proje Tasarım Desteği

Mudo Concept Kurumsal Proje Ekibi bugüne kadar mimarlarla gerçekleştirdiği 300’e yakın projenin yanı sıra, işletme sahipleri ile kafe-restoran, gayrimenkul firmaları ile de 100’e yakın örnek daire ve satış ofisi projesini hayata geçirmiştir.

İç ve dış mekan mobilyadan aydınlatma ürünlerine, mutfak ve banyo aksesuarlarından ev tekstili ürünlerine, dekoratif ve kişisel aksesuarları içeren farklı tarzlarda 40.000’i aşkın ürün çeşidini bir arada sunarken, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda adet ve zamanlamayı da göz önünde bulundurarak, mimar, iç mimar ve tedarik ekiplerine mağaza ve showroomlarında yer alan ürünlerinin yanı sıra mevcut koleksiyon dışındaki ürün seçeneklerinden de yararlanmaları için birçok avantaj sağlamaktadır.

Mudo Concept Kurumsal Proje Ekibi, mimari ekipler ya da satın alma ekipleri ile iş birliği sürecine girdiği andan itibaren konsept ve ürün seçiminin her aşamasında yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi arasından seçilen kombinasyonları müşterisinin beklentisi doğrultusunda sunmaktadır. Mudo Concept Kurumsal bünyesindeki mimari ekip, ürün seçim ve yerleştirmelerini proje üzerinde sunmanın yanı sıra, gerektiği noktalarda projeye destek de verebilmektedir.

Sınırsız Ürün Temini

Mudo Concept Kurumsal Proje Ekibi müşterileri için ürün temininde sınırsız seçenek sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda dünyanın dört bir yanında düzenlenen trend fuarlarını yakından takip ederken, mevcut ürünlerini de göz önünde bulundurarak birçok çözüm ortağı ile birlikte koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Farklı büyüklüklerdeki daire ve satış ofislerinin dekorasyonunu da üstlenerek, A’dan Z’ye Mudo Concept ürünleri ile arzu edilen konseptlerde ürün seçenekleri sunmaktadır. Talep ve gereksinimler projenin başlangıç aşamasında belirlenirken, en doğru ve avantajlı zaman dilimi içerisinde ürünlerin tedariği sağlanmaktadır.

Mudo Concept Kurumsal Proje Ekibi’ni rakiplerinden farklı kılan ve her geçen gün geliştirmeye devam ettiği bir hizmeti de; mimar, iç mimar ve satın alma ekiplerine, katalog ve mağazalarda görebilecekleri Mudo Concept ürünlerinin yanı sıra, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda dünyanın dört bir yanında iş birliği içinde olduğu firmalardan çok sayıda seçenek sunabilmesidir.

Toplu Alım Avantajları

Mudo Concept tedarikçileri ile uzun yıllar içinde oluşturduğu yakın bağlantılarını toplu ürün alımında kullanarak ya da kurumsal müşterilerinin arzu ettiği ürünleri diledikleri özellik ve adetlerde ürettirerek toplu alım avantajlarından yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Mudo Concept sadece mağazaya gelen müşterileri için değil, kurumsal müşterilerinin de hayallerindeki ürünleri Mudo Concept Kurumsal Proje Ekibi ile paylaştığında onları dünyaya açmakta ve sınırsız avantajlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Lojistik Altyapı ve Depolama

Mudo, müşterilerine her zaman ve her koşulda hızlı ve kusursuz hizmet verme misyonu doğrultusunda Tuzla’da dekorasyon, Ambarlı’da hazır giyim olmak üzere toplam 40.000 m2’lik depolama alanına sahiptir. Mudo Concept, merkez ofis binası, 21.000 m2’lik depolama ve 10.000 m2’lik müşteri sevkiyat tesisleri ile 2010 yılından bu yana Tuzla’da faaliyet göstermektedir. Tesislerde Mudo Concept’in 40.000’i aşkın zengin ürün çeşidi ile her biri kendi kategorisine özel depolama alanları ve esnek teslimat modeliyle eksiksiz bir lojistik altyapı sunmaktadır.

Esnek filo yönetimi sayesinde onlarca sevkiyat aracı ile doğru zamanlama ve teslimat kalitesine ulaşılmakta, etkin depo yönetim sistemi ve çözümsel servis yaklaşımıyla günde on binlerce ürün sevkiyatı gerçekleştiren uzman lojistik ekibi müşterilerine satış sonrası destek de verebilmektedir.